info@nijoledegutiene.lt Į titulinį   |   Pirkti   |   Paskaitos, konsultacijos   |   Media
Kalendoriai   |   Atvirukai   |   Eglės Degutytės tapyba

 

Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai

Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai

Plaukų priežiūra aliejais

Antrasis leidimas


Knyga yra apie eterinių ir augalinių aliejų naudojimo patirtį plaukų priežiūrai, mišinių gamybą namuose. Knygoje yra aliejų sąrašai pagal jų naudojimo paskirtį, savybes. Pateikiami mišinių receptai, naudojimo metodai, aprašomi visi plaukų priežiūros veiksmai, yra plikių skyrius, apžvelgiama šampūnų sudėtis.
„Daug metų mano plaukai buvo silpni, lūžinėjo ir krito, ilgų atauginti buvo nebeįmanoma. Seniai susidomėjau aliejais, o prieš 9 metus pradėjau kelis kartus per mėnesį jais trinti plaukus ir jų šaknis. Pastebėjau, kad plaukai sustiprėjo, nebelūžo, galiukai nesišakojo. Nebekerpu jų penkerius metus – plaukų amžius pailgėjo, ataugo iki pusės nugaros, jų padvigubėjo, auga pusantro karto greičiau! Ir visa tai tada, kai plaukus suku ant karštų suktukų, džiovinu fenu, dažau kas mėnesį, purškiu laku ir šukuoju aštriu šepečiu!“ – sako autorė.

N.D.: Pirma mano darbo su aliejais kregždė. Atskirai padariau plaukų knygą, nes pastebėjau po radijo laidų, kad žmonės labai domisi plaukų priežiūra.

6,90
128 psl, kieti viršeliai
15 x 21,7 cm
2020 m.
Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės

Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės

Pirmasis leidimas.


Knygoje yra 135 gėlių puokštės, surinktos nuo ankstyvo pavasario iki žiemos ir padarytos taip, kad laikosi nenuvytusios kelias dienas ir ilgiau, iki kelių savaičių. Pirma dalis – tai vadovėlis, kaip ruošti puokštę. Skyriuje „Raudonoji knyga“ vienoje vietoje sudėta viskas, ką reikia žinoti gėlių rinkėjui, kad nekenktų gamtai. Dienoraščio dalyje prie kiekvienos puokštės parašyta, kur surinktos gėlės, yra lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai. Gale knygos esanti gėlių rodyklė ypatinga, su kiekvienos gėlės nuotrauka ar keliomis. Prie nuotraukos nurodyta, kuriose puokštėse yra augalas, surašyti augalų pavadinimų sinonimai.
N.D.: „Sakei – gėlytės, gėlytės, o čia – enciklopedija!“ – pasakė mano tėvelis, pervertęs gautą knygą.
-,00
160 psl, kieti viršeliai
17,7 x 25 cm
2013 m.
Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės
Mano mamos sveikatos knygelė

Mano mamos sveikatos knygelė

Ketvirtasis leidimas
Šis knygos leidimas yra papildytas. Ketvirtajame leidime 1,5 karto daugiau teksto nei pirmajame, 2010 metų.
Tai knyga apie Panevėžyje gyvenančios mano mamos Taisijos Lazdynienės sveikatos gerinimo priemones, negalavimų gydymą vaistinėmis žolėmis, naudingą sveikatai maistą. Tai yra jos ir mano patirtis ir per gyvenimą sukauptos žinios, panaudotos sau ir artimiesiems. Knygą parašiau tėvų deimantinių vestuvių proga. Knygos kalba aiški, paprasta ir konkreti, žinios pateikiamos koncentruotai ir glaustai.
Sveikatos temomis kalbu per LRT radijo laidą „Sveikata“.
Knyga sulaukė didelio populiarumo.
N.D.: Visi receptai yra išbandyti, nėra nieko, kas būtų įrašyta be panaudojimo sau ar giminėms, draugams, pažįstamiems.
4,00
64 psl, kieti viršeliai
15 x 21,7 cm
2014 m.
Kalendoriai   |   Atvirukai   |   Eglės Degutytės tapyba

 

grybauja

Dovanėlė

2–7 metų vaikams

4 knygelių rinkinys apie gamtą: MEDŽIAI, GĖLĖS, GRYBAI, UOGOS.

Knygelėse vaikams nupiešti tie augalai ir grybai, kurie yra dažnesni, žinomi, spalvingi ir būdingi Lietuvai. Piešiniai realistiški, tikslūs. Knygelių gale medžių, grybų, uogų ir gėlių piešiniai sudėti į rodykles, kuriose surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.

N.D.: Dovanėlė bet kokia proga.

2017 metų kalendorius

2,80
4x16 psl., segta
20,5 x 27,5 cm
2017 m.
grybauja

Mikas ir Marė grybauja

Knygelių vaikams serija „Į gamtą!”

Eglė vaikystėje buvo puiki uogų rinkėja ir visai nemėgo rinkti grybų. Kita dukra, Rasa, ir tuščiame miške grybų rasdavo, tačiau visai nemėgo rinkti uogų. Kai Eglei atėjo laikas piešti grybus, teko juos nagrinėti ir pažinti tokiame amžiuje. Smagiausia, kad žmonės Knygų mugėje ir Kaziuko mugėje iš piešinių lengvai pažino visus grybus! Parinkau 14 renkamiausių, populiariausių, man atrodė, visiems žinomų grybų. Pasirodė, kad kaip ir Eglė, taip ir daug žmonių nežino kai kurių – žvynabudės, briedžiuko, rudmėsės, kelmučių. Jie sakė, kad knygą pasiliks sau ir eis su ja į mišką.
Grybai nupiešti tokioje aplinkoje, kurioje jie auga, pvz., lepšės prie beržų, žvynabudės pievoje ir būtinai šalia jų turi būti pušų. Knygelės gale sudėjau grybų piešinius į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.

N.D.: Koks neapsakomas gerumas eiti mišku ir rinkti grybus, paskui juos tvarkyti, džiovinti, šaldyti, prisidėti žiemai. Visus metus paskui valgai, patiekaluose, į kuriuos pridedi džiovintų, jauti grybų skonį .
O kokie vaizdai lieka atmintyje ir lanko sapnuose!

2017 metų kalendorius

0,70
16 psl., segta
17,2 x 24,2 cm
2016 m.
grožisi medžiais

Mikas ir Marė grožisi medžiais

Knygelių vaikams serija „Į gamtą!”

Atrodė, kad medžiai aiškiausias dalykas. Kur tau! Daugiausiai laiko reikėjo šiai knygelei. Ant mūsų stalo buvo storiausi žinynai, lapų, žiedų, vaisių formų nagrinėjimas, pavadinimų atrinkimas buvo pagrindinis mūsų užsiėmimas. O kai jau padarai, atrodo viskas paprasta. Pasirodo, gražiausi pavasario „kačiukai” yra blindės, drebulės turi žirginėlius, kėkštai užkasa į žemę ąžuolo giles ir taip jie platinami gamtoje, lapų formos pačios įvairiausios… Vaikystėje daug vasarų praleidau kaime ir teko važnyčioti arklį su vežimu – važiuodavome 15 km į turgų į Vabalninką – tai neatsispyriau parodyti tą savo vaikystės vežimą, nes dabar retai jį pamatysi.
Medžių knygelė mugėse buvo populiariausia. Knygelės gale sudėjau medžių piešinius į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.

N.D.: Medžiai dideli, juos žinoti tiesiog būtina. Gal todėl mugėse daugiausia pasirinkdavo šitą knygą.

2017 metų kalendorius

0,70
16 psl., segta
17,2 x 24,2 cm
2016 m.
Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai

Mikas ir Marė uogauja

Knygelių vaikams serija „Į gamtą!”

Mano sumanytai knygelių serijai “Į gamtą!” iliustracijas nupiešti pakviečiau dukrą Eglę Degutytę. Žinojau, kaip juvelyriškai ji sugeba perteikti mažiausias smulkias detalytes ir kaip tikroviškai moka pavaizduoti gamtos paveikslus. Tą ji darė aliejumi, tačiau akvarelės galimybės atvaizduoti augalų lapelius, žiedelius, vaisius, gyvūnėlių kailį, odą, paukščių plunksnas yra labiau tinkamos. Ne juokais, nepraėjo ir trys metai, ir įkalbėjau ją prisėsti prie šio darbelio. Manėme, du trys mėnesiai ir keturios knygelės bus nupieštos. Tačiau anaiptol. Pusės metų prireikė dviems knygelėms. Daug laiko užėmė nagrinėjimas, kur auga, kada žydi gėlė ar veda vaisius uoga, kokios formos yra žiedlapiai ir lapai, kas būdinga augalo vaizdui. Prireikė mano studijų žinių, kad paveiksle būtų iš arti pavaizduota gėlė ar uoga, o visas vaizdas atrodytų tikroviškas. Knygelės gale sudėjau augalų piešinius į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.

N.D.: Tęsiu gamtos temą ir noriu, kad vaikai nuo mažens matytų ir jaustų gamtą. Jau vaikas žinos visas populiariausias laukines uogas. Ir mama žinos beigi tėvelis.

2017 metų kalendorius

0,70
16 psl., segta
17,2 x 24,2 cm
2016 m.
Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai

Mikas ir Marė renka gėles

Knygelių vaikams serija „Į gamtą!”

Na žinoma, kad pradėjome nuo gėlių knygelės. Prieš tris metus išleidau knygą apie pievų ir laukų gėles, penkti metai darau laukų gėlių puokščių kalendorius. Per tiek laiko susipažinau su begale laukinių gėlių ir knygelei parinkau vaikams tokias, kurios yra dažnesnės, žinomos, spalvingos ir būdingos Lietuvai. Piešiniuose pavaizduota kaimo aplinka, miškas, pievos – jokių miesto apraiškų ir civilizacijos pasiekimų. Pradedama nuo pavasarį augančių gėlių, baigiama jau rudeniui būdingomis gėlėmis. Knygelėms parinktas storas popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar net vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių. Nebent kaimo nebeliktų.
Knygelės gale sudėjau gėlių piešinius į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.

N.D.: Didžiausias mano nustebimas buvo, kai 10 metų mergaitė pasakė: „Labiausiai man patinka, kad knygelėse yra lotyniški pavadinimai. Galėsiu ieškoti internete“. To ir siekiu, kad vaikai ( o ir mamos) domėtųsi, pažintų gamtą.

2017 metų kalendorius

0,70
16 psl., segta
17,2 x 24,2 cm
2016 m.
Knygos   |   Atvirukai   |   Eglės Degutytės tapyba
2022 metų kalendorius

2023 metų kalendorius

Tai jau dešimtas Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokščių kalendorius. Jame yra puokštės sukurtos 2017–2022 metais. Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas, yra slankiojantis langelis. Pažymėtos mėnulio fazės, savaitės dienų pavadinimai. Pažymėtos šventės. Kalendorius tinka ir užsieniečiams. Lape yra mėnesio pavadinimas lietuvių kalba ir to mėnesio skaičius. Sužymėtos metų savaitės.

Plastikinės plėvelės maišelyje

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus, patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 8 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.
6,90
45 x 27,5 cm

 

2021 metų kalendorius

 

 

 

 

2021 metų stalinis kalendorius

2023 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė ant jūsų darbo stalo! Poilsis akims ir sielai. Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Dvi gėlių puokštės yra iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2018–2022 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.

Su stoveliu
Plastikinės plėvelės maišelyje

N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi paniurėliai.
4,00
19 x 13 cm
2021 metų stalinis kalendorius

 

 

2022 metų kalendorius

2022 metų kalendorius

Gėlių kalendoriaus puokštės sukurtos 2014–2021 metais. Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, yra slankiojantis langelis, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas. Yra pažymėtos mėnulio fazės, savaitės dienų pavadinimai. Pažymėtos šventės.

Perkant 3 ir daugiau kalendorių, vieneto kaina 7 eurai.

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus,patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 7 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.
6,00
66,5 x 35 cm

 

2021 metų kalendorius

 

 

 

 

 

2021 metų stalinis kalendorius

2022 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Gėlių puokštės yra sukurtos 2014–2021 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi paniurėliai.
2,00
19 x 13 cm
2021 metų stalinis kalendorius

 

 

2016 metų kalendorius

2021 metų kalendorius

Keletą kalendorių gavau iš uždarytų knygynų.

Gėlių kalendoriuje yra viena puokštė iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014–2020 metais. Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, yra slankiojantis langelis, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas. Yra pažymėtos mėnulio fazės, savaitės dienų pavadinimai. Pažymėtos šventės.

 

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus,patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 7 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.
3,00
66,5 x 35 cm

 

2021 metų kalendorius

 

 

 

 

 

2021 metų stalinis kalendorius

2021 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Dvi gėlių puokštės yra iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2014–2020 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi paniurėliai.
2,00
19 x 13 cm
2021 metų stalinis kalendorius

 

2016 metų kalendorius

2019 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra viena puokštė iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014–2018 metais. Balandžio, birželio ir rugpjūčio mėnesių puokštes sukūrė Eglė Degutytė.

 

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus,patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 6 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.
3,00
66,5 x 35 cm

 

2016 metų kalendorius

 

 

 

 

2016 metų stalinis kalendorius

2019 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Dvi gėlių puokštės yra iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2014–2018 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi paniurėliai.
2,00
19 x 13 cm
2016 metų stalinis kalendorius
2018 metų kalendorius

2018 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra viena puokštė iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014–2017 metais. Spalio ir gruodžio mėnesių puokštes sukūrė Eglė Degutytė.

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus,patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 5 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.

 

 

 

3,00
66,5 x 35 cm
2018 metų kalendorius
2017 metų stalinis kalendorius

2018 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Puslapyje yra trys mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas, gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Viena gėlių puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2015 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.

 

N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi susiraukėliai. Tinka dovanoti negatyvioms asmenybėms. Daro
teigiamą įtaką.

-,00
19 x 13 cm
2018 metų stalinis kalendorius
2017 metų kalendorius

2017 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra trys puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014–2016 metais.

N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus,patogus kaip visi kiti prieš tai buvę 4 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.

 

 

 

3,00
66,5 x 35 cm
2017 metų kalendorius
2017 metų stalinis kalendorius

2017 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Puslapyje yra trys mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas, gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Devynios gėlių puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2015 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.:Tinka dovanoti negatyvioms asmenybėms. Daro teigiamą įtaką.
-
19 x 13 cm
2017 metų stalinis kalendorius
2016 metų kalendorius

2016 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra dvi puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014–2015 metais. Meninis ir spalvinis sprendimai puikiai atspindi kiekvieno mėnesio nuotaiką.
Lietuvos gamtos dalelė jūsų namuose visus metus!
Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, yra slankiojantis langelis, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas. Yra pažymėtos mėnulio fazės, savaitės dienų pavadinimai.
Kalendorius tinka ir užsieniečiams. Lape yra mėnesio pavadinimas lietuvių kalba ir to mėnesio skaičius, sužymėtos metų savaitės. Pažymėtos šventės.
N.D.: Šis kalendorius yra vienodai gražus, kaip visi kiti prieš tai buvę 3 kalendoriai. Džiaugsmas namams ir gėris nuotaikai.
Senuosius kalendorius įdedu pažiūrėjimui. Galima padaryti paveikslą ant drobės su bet kuria nuotrauka.
3,00
66,5 x 35 cm
2016 metų kalendorius
2016 metų stalinis kalendorius

2016 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Šešios gėlių puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2014–2015 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi susiraukėliai.
2,00
19 x 13 cm
2016 metų stalinis kalendorius
2015 metų kalendorius

2015 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra dvi puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o kitos sukurtos 2014 metais. Meninis ir spalvinis sprendimai puikiai atspindi kiekvieno mėnesio nuotaiką.
Lietuvos gamtos dalelė jūsų namuose visus metus!
Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, yra slankiojantis langelis, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas. Yra pažymėtos mėnulio fazės, savaitės dienų pavadinimai.
Kalendorius tinka ir užsieniečiams. Lape yra mėnesio pavadinimas lietuvių kalba ir to mėnesio skaičius, sužymėtos metų savaitės. Pažymėtos šventės.
N.D.: Patyrimas auga, spalvos ryškėja. Išmokau pražydinti ir išlaikyti aguonas, jau žinojau retesnių, spalvingesnių gėlių augimo vietas. Kasmet kalendorius gražėja.
-
66,5 x 35 cm
2015 metų kalendorius
2015 metų stalinis kalendorius

2015 metų stalinis kalendorius

Mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški, mėnulio fazės. Sužymėtos šventės, savaičių numeriai. Keturios gėlių puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, kitos kurtos 2014 metais.
Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei.
N.D.: Visi nusišypso, pamatę gėlių kalendorius. Net didžiausi susiraukėliai.
-
19 x 13 cm
2015 metų stalinis kalendorius
2014 metų kalendorius

2014 metų kalendorius

Gėlių kalendoriuje yra 9 puokštės iš knygos „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“, o 3 puokštės yra specialiai padarytos rudenį. Meninis ir spalvinis sprendimai puikiai atspindi kiekvieno mėnesio nuotaiką.
Lietuvos gamtos dalelė jūsų namuose visus metus!
Prie puokščių parašyti gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai, yra slankiojantis langelis, puslapyje 3 mėnesiai – buvęs, esamas ir būsimas.
Kalendorius tinka ir užsieniečiams. Lape yra mėnesio pavadinimas lietuvių kalba ir to mėnesio skaičius, sužymėtos metų savaitės. Pažymėtos šventės.
N.D.: Knygų mugėje teko daryti norinčiųjų nusipirkti sąrašus, net nuo savo sienos namuose pardaviau kalendorių, nes grįžusių iš prekybos dar nebuvo.
-
66,5 x 35 cm
2014 metų kalendorius
2014 metų stalinis kalendorius

2014 metų stalinis kalendorius

Šis gėlių kalendorius kitoks. Gėlių puokštės iš knygos, tačiau iš arti. Yra gėlių pavadinimai, lietuviški ir lotyniški. Tai mažutė gamtos dalelė jūsų darbo vietoje! Supakuotas į polietileną, tinka dovanėlei atėjus trumpam į svečius.
N.D.: Noriu paskleisti lauko gėlių vaizdus po Lietuvą, todėl kaina prieinama visiems. Knygyne kainavo 7,99 Lt.
-
19,5 x 13,5 cm
2014 metų stalinis kalendorius
2013 metų kalendorius

2013 metų kalendorius

Gėlių kalendorius – pirmasis mano darbas su laukų ir pievų gėlėmis.
N.D.: Didžiųjų kalendorių puokštės kaip paveikslai. Knygų mugėje žmonės pasakojo, kad vistiek pasiliko pernykštį kalendorių, todėl siūlau įsigyti. Dar keli yra.
-
49 x 34,5 cm
2013 metų kalendorius
Knygos   |   Kalendoriai   |   Eglės Degutytės tapyba
Atvirukų rinkinys

Atvirukų rinkinys 1

Atvirukai paprasti, kaip nuotraukos, tokie, kokių pasiilgome, neperkrauti ir labai natūralūs. Kitoje pusėje nėra nieko, tik kamputyje maža spalvota puokštelė, kurios fragmentas ar visa puokštė yra atviruke. Atvirukai puikiai perduos jūsų nuoširdumą, jie dar ir sukelia norą vaizdą pasilikti ilgam – tai Lietuvos laukų gėlės, į kurias niekada nepabosta žiūrėti.
Maža dovanėlė bet kam, kas myli gamtą, sodybos šeimininkams ar sodo kaimynui.
Knygynuose jau nebėra.
N.D.: Ar kas bepadarys tokių smetoniškų, paprastų, be jokių grožio priedų (aukso, blizgučių) atvirukų? Knygų mugėje nupirko šimtus. Noriu paskleisti lauko gėlių vaizdus po Lietuvą, todėl kaina prieinama visiems.
-,00
5 laminuoti atvirukai,
10,2 x 15,6 cm
ir 2 skirtukai
Atvirukų rinkinys
Atvirukų rinkinys

Atvirukų rinkinys 2

Dar 5 atvirukai su gėlėmis, ir čia jau kitos gėlės. Specialiai dariau voką, kad ant jo liktų barkodai, adresai, o atviruko kamputyje įdėjau tik mažą spalvotą puokštelę, kurios fragmentas ar visa puokštė yra atviruke. Maža dovanėlė bet kam, kas myli gamtą, sodybos šeimininkams ar sodo kaimynui.
Knygynuose jau nebėra.
N.D.: Manau, nepadarė ir nepadarys tokių atvirukų daugiau niekas, ir aš jų nebepadarysiu. Jie vieninteliai.
-,00
5 laminuoti atvirukai,
10,2 x 15,6 cm
ir 2 skirtukai
Atvirukų rinkinys
Knygos   |   Kalendoriai   |   Atvirukai
Eglės Degutytės tapyba
                 Aliejus, 39 x 29 cm                                                Aliejus, 23 x 29 cm
Eglės Degutytės tapyba
Aliejus, 59 x 59 cm